Yarım asrın tanıdığı kalite…

80 yılı aşkındır faaliyetlerini tarihi Semerciler caddesindeki merkezinden yürütmeye devam eden Şahinler Kumaş, dünden bugüne yenilenen ve değişen kumaş sektörünün her aşamasına tanıklık etmiştir. Faaliyetlerini sürdürebilir kılma yönündeki azim ve kararlılığı ile her çağın gereklerine uygun kumaş modellerine ve ürün gamına yer vererek, geniş müşteri kitlesine ulaşma noktasında büyük başarı ve istikrar sağlayan Şahinler Kumaş, kalite ve müşteri memnuniyetini sağlayan hizmet şartlarından uzaklaşmamak adına gereken yatırımları yapma konusunda istekli hareket etmeye devam ediyor. Gelişmekte olan e-ticaret sektöründe, tekstil ürünlerine erişim sağlayamayan değerli müşterilerine de bu kaliteyi sunabilmek için açılımlarını görev bilinci ile profesyonelce uygulamış ve Şahinler Kumaş e-Ticaret sitesini KumasKumas.com markası adı altında hizmete sunmuştur.

 

Kalite, estetik, moda.

Birinci sınıf kaliteli kumaş tedarik etmek isteyen müşterilerine hızlı ve esnek çözümler sunma noktasında yarım asrı aşkın birikimini avantaja dönüştüren markamız, moda trendlerini takip ederek sınıflandırdığı kumaş modellerini geniş müşteri kitlesinin beğenisine sunuyor. Estetik, şık ve göz alıcı kumaş tasarımlarına yönelik talepleri karşılama noktasında uzman kadrosu ile çalışan Şahinler Kumaş, üstün müşteri memnuniyeti sunan hizmet modeli sayesinde geniş kitlelerin tercih ettiği markalar arasındaki yerini alıyor.

 

Misyon ilkelerimiz,

Şahinler Kumaş, müşteri memnuniyetini sağlama noktasındaki önem verdiği değerleri korumayı, geliştirmek ve en iyi hizmet modeline sahip kumaş markası olarak bölgesinin ve Türkiye’nin öncü markası olmayı sürdürmeyi misyon ilkeleri olarak kabul eder.

 

Vizyon ilkelerimiz,

Şahinler Kumaş, istikrarlı büyümeyi sürdürme noktasında ihtiyaç duyulan insan kaynağına ve teknolojiye yatırımı sürdürmeyi, marka imaj ve bilinirliğini arttırmayı, kalitesini daha geniş kitlelerle buluşturmak için atılması gereken adımları stratejik bir şekilde yerine getirmeyi vizyon değerleri olarak görür.

BAŞA DÖNÜŞ